Porazi odbojkaša i odbojkašica Zadra

Vrijeme čitanja: < 1 min

Drugo kolo Super lige značilo je i prvi poraz odbojkaša Zadra. Rezultatom 2:3 na Višnjiku ih je svladala Marsonia.

Imaju Zadrani za čim žaliti jer su imali vodstvo od 2:0 u setovima. Sljedeća tri pripala su gostima, onaj ključni peti, dobili su 15:10.

Igrači Marina Masnića sada su na omjeru od 1 pobjede i 1 poraza. Momčad Rovinja njihov je sljedeći suparnik koji ih očekuje u nastavku natjecanja u elitnom rangu hrvatske odbojke.

Odbojkašice Zadra u susretu 2. kola Prve lige doživjele su poraz. Bolje od njih na Višnjiku bile su igračice zagrebačke Mladosti II koje su ih porazile rezultatom 3:0.

Jedino u prvom setu koji su izgubile 23:25 Zadranke su donekle parirale gošćama iz Zagreba. U preostala dva Mladost II je slavila 13:25, 19:25.

Ekipa Zadra nakon dva odigrana kola ima jednu pobjedu i jedan poraz. Treće kolo donosi njihovo gostovanje kod Drenove.