Donatovke s 11:0 nadigrale Odru za prvo mjesto na ljestvici i gol razliku 31:0!

Vrijeme čitanja: < 1 min

Ženski nogometni klub Donat ostao je neokrznut i nakon trećeg kola u natjecanju 2. HNLŽ regije sjever – jug i gostovanja kod Odre u Zagrebu. Zadranke su u još jednoj sjajnoj utakmici uvjerljivo pobijedile domaću ekipu rezultatom 11:0.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon prvih šest minuta kada su gošće povele s 4:0. U nastavku utakmice ta se prednost poduplala pa se na odmor otišlo s prednošću od 8:0. Do kraja su Zadranke postigle još tri pogotka čime su postavile i konačan rezultat današnjeg susreta.

Baš kao i na utakmici prošlog kola protiv Graničara, najefikasnija Donatovka bila je Paula Bačić s tri gola. Po dva su zabile Antonija Goja i Mateja Žilić, dok su po jedan dodale još Natali Šarić, Josipa Burčul, Ina Fridrih i Roberta Savčić.

“Utakmicu smo otvorili golom u prvom napadu, praktički u prvoj sekundi što nam je uvelike olakšalo posao. Već u šestoj minuti bili smo na četiri gola prednosti i tu je već praktički sve bilo gotovo. Jednostavno smo bili puno bolji od protivnica i drago mi je da su sve igračice dobile priliku da pokažu što znaju. Jako sam zadovoljan odrađenim poslom”, izjavio je nakon utakmice trener Donata Jure Perković.

Donatovke su tako i nakon Odre ostale na stopostotnom učinku od tri pobjede za maksimalnih devet bodova i prvo mjesto na tablici te fantastičnu gol razliku od 31:0.

U idućem kolu Donat je slobodan, dok će u petom na svom terenu ugostiti splitski Marjan.