Vaterpolisti Zadra 1952 poraženi na Višnjiku od POŠK-a

Vrijeme čitanja: 1 min

Vaterpolisti Zadra 1952 upisali su novi poraz u natjecanju A-2 regionalne lige. U dvoboju 4. kola bolji od njih bili su igrači splitskog POŠK-a koji su na zatvorenom plivalištu Višnjik slavili rezultatom 15:9.

Zadrani su vrlo loše otvorili utakmicu te su gosti već nakon prvog poluvremena imali prednost od 10:4 na svojoj strani. U nastavku se domaća momčad mrvicu trznula, odigrala dvije četvrtine u egalu, no sve to bilo je nedovoljno za nove bodove koji su tako otišli na jug.

Najefikasniji u redovima Zadra bili su Mate Čačić i Vice Donat Magaš sa po tri pogotka, dok su po jedan dodali Marin Jovančević, Mateo Škaro i Ivan Vrbnjak.

Trećim uzastopnim porazom u ovom natjecanju momčad s Višnjika pala je na deveto mjesto tablice s tri boda. U idućem kolu naši vaterpolisti za tri dana gostuju u Makarskoj kod tamošnjeg Galeba.