Šibenka u Jazinama bolja od Sonik Puntamike

Vrijeme čitanja: 1 min

Drugo kolo HT Premijer lige donijelo je i drugi poraz košarkaša Sonik Puntamike. Rezultatom 58:76 u Jazinama ih je porazila Šibenka.

Dobro su Puntamičani krenuli u susret te su u petoj minuti vodili 11:6. Serijom 15:2 vratili su se Šibenčani te su nakon deset minuta imali prednost 13:21.

Košem Dašića na polovici druge četvrtine Šibenka je imala ogromno vodstvo 17:34  dok je na poluvremenu rezultat glasio 27:41 za sastav s Baldekina.

Puntamičani su odlično krenuli u nastavku te nakon četiri minute igre stigli do zaostatka od svega pet koševa (39:44). Uoči zadnje dionice Šibenka je vodila 48:58.

Četiri minute ostale su do kraja, gosti su imali prednost 52:70 i tu je priči bio kraj. Mirno su priveli susret kraju u svoju korist te su tako stigli do druge prvenstvene pobjede.

Do slavlja ih je predvodio dvojac Vladović – Dašić. Jakov je postigao 17 a Vladimir 15 koševa.

Kod Puntamičana, po 12 su ubacili Dino Palčić i Teo Petani.

Sonik u sljedećem kolu gostuje kod Hermes Analitice.