Košarkaši Jazine Arbanasa pobjedom kod Bosca startali u Prvoj ligi

Vrijeme čitanja: 1 min

KK Jazine Arbanasi su u prvom kolu Prve muške lige u gostima svladale Bosco rezultatom 87-80.

Bolje su u utakmicu ušli Zadrani te su nakon 4 minute vodili sa 12-4. Nakon prve četvrtine vodstvo Jazina 23-18.

Nisu se zaustavljali gosti ni na otvaranju druge četvrtine, nakon 3 minute se odvajaju na najveću prednost od 33-23. Uspjeli su domaćini smanjiti zaostatak do poluvremena na samo -2 (46-44).

Držali su tijekom treće dionice igrači Jazina prednost od par koševa pa su u zadnju četvrtinu ušli s vodstvom 69-65.

Izjednačili su domaćini nakon 3 minute zadnje dionice na 71-71. Dvije minute do kraja utakmica je bila u egalu ,rezultat je glasio 83-80 za Jazine. Ipak su do kraja uspjeli izdržati i uzeti 2 boda pobjedom 87-80.