Frane Čirjak asistent za pogodak Zrinjskog u gostima kod Utrechta u Europskoj nogometnoj ligi

Vrijeme čitanja: < 1 min

U prvom susretu 2. pretkola Europske lige HNK Zrinjski iz Mostara je na gostovanju kod nizozemskog Utrechta izvukao remi 1:1, a asistent pogotka koji je za momčad iz BiH u 34. minuti postigao Miljan Govedarica bio je Frane Čirjak.

Zadranin je na terenu proveo svih 90 minuta, a recimo i kako je najbolji pojedinac na utakmici bio vratar Zrinjskog Ivan Brkić koji je izludio Nizozemce. Utrecht je tijekom utakmice imao 27 udaraca pri čemu 13 u okvir gola, čak 10 kornera i više od 60 posto posjeda lopte, ali nije uspio ostvariti pobjedu.

24-godišnji Čirjak je član Zrinjskog od srpnja 2017. godine, a ugovor za mostarski klub ga veže do ljeta iduće godine.