Novi stari osvajač Kupa je biogradski Primorac

Vrijeme čitanja: 1 min

Nogometaši biogradskog Primorca obranili su naslov pobjednika županijskog kupa od prošle godine. Jučer su na igralištu na Stanovima s uvjerljivih 7:0 bili bolji od Velebita iz Benkovca.

Primorac je imao kontrolu susreta od prvog sučeva zvižduka dok je Velebit gustim blokom pokušao skratiti prostor kombinatorici Primorca. Sva nastojanja Benkovčana su nestala do poluvremena kad su Primorci zgoditkom Vodopije u 25 minuti došli u vodstvo koji je s pet metara na povratnu loptu bio precizan.

Do poluvremena Primorac je otišao na 2-0 kad je šut Smokrovića završio u bloku I. Guzića i odbijanju završio iza vratara Jarmanovića.

U drugom dijelu Benkovčani su pokusali izaći i pritisnuti raspoložene Primorce što su odlični Biograđani olako kažnjavali i do vrha napunili mrežu županijskog ligaša.

Čista, zaslužena i visoka pobjeda momčadi Primorca za 9 osvojeni kup Zadarske županije. Primorac je pokazao svu svoju raskoš i kvalitetu dok smo od Velebita očekivali bolji otpor viceprvaku 3 HNL jug.

Tekst: 1.ŽNL Zadarska