Danas starta 2. KK Diadora Open

Vrijeme čitanja: 2 min

Na otvorenim košarkaškim igralištima u Športskom centru Višnjik u ponedjeljak, 20. svibnja, počet će drugi basketaški Kup u organizaciji KK Diadora. 

Sudjelovat će brojne ekipe u kategoriju U13 i seniora, a završnica će biti u subotu 25. svibnja.

Ponedjeljak 20. svibnja:

U13 #KKDiadoraOpen:

🌞 16:20 Jaslice 🆚 Štakori

🌞 16:40 Stanovi 🆚 Mišani

🌞 17:00 Indijanci 🆚 Oluja

🌞 17:20 Crna munja 🆚 Ratnici

🌞 17:40 Jaslice 🆚 Dream Team

🌞 18:00 Stanovi 🆚 Vlado Bagat

🌞 18:20 Štakori 🆚 Indijanci

🌞 18:40 Mišani 🆚 Crna Munja

🌜 19:00 Oluja 🆚 Dream Team

🌜 19:20 Ratnici 🆚 Vlado Bagat

🔜 Utorak 21. svibnja:

🌞 16:20 Indijanci 🆚 Dream Team

🌞 16:40 Crna munja 🆚 Vlado Bagat

🌞 17:00 Jaslice 🆚 Oluja

🌞 17:20 Stanovi 🆚 Ratnici

🌞 17:40 Štakori 🆚 Dream Team

🌞 18:00 Mišani 🆚 Vlado Bagat

🌞 18:20 Jaslice 🆚 Indijanci

🌞 18:40 Stanovi 🆚 Crna munja

🌜 19:00 Štakori 🆚 Oluja

🌜 19:20 Mišani 🆚 Ratnici

🏅 Srijeda 22. svibnja:

🌞 17:00 PRVO POLUFINALE

🎫 1. iz A) 🆚 2. iz B)

🌞 17:20 DRUGO POLUFINALE

🎫 2. iz A) 🆚 1. iz B)

🌞 18:20 ZA 🥉 MJESTO

🌞 18:40 FINALE ZA 🥇 i 🏆

🌜 19:00 DODJELA 🥉🥈🥇

LOKALNI SENIORSKI #KKDiadoraOpen (FINALISTI DOBIVAJU PRAVO NASTUPA U VIKEND KVALIFIKACIJAMA ZA LIPIK):

Ponedjeljak, 20. svibnja:

⏰ 19:40 Tripla 🆚 Adriatik

⏰ 20:00 Mackovi puleni 🆚 HU A. Jurjević

⏰ 20:20 Svi u 1… 🆚 A što bi tribali

⏰ 20:40 Thin Blue Line 🆚 Doktori

⏰ 21:00 Otpisani 🆚 Adriatik

⏰ 21:20 Iskusni dabrovi 🆚 Kampo Kaštelo

⏰ 21:40 Bude Borjan 🆚 A što bi tribali

⏰ 22:00 Tripla 🆚 Otpisani

⏰ 22:20 Brodarica 🆚 Prijestup

⏰ 22:40 Smiljevac UTD 🆚 Bude Borjan

▶️ Utorak, 21. svibnja:

⏰ 19:40 Kampo Kaštelo 🆚 Doktori

⏰ 20:00 X Factor 🆚 Nean pojma

⏰ 20:20 Svi u 1… 🆚 Smiljevac UTD

⏰ 20:40 Iskusni dabrovi 🆚 Doktori

⏰ 21:00 Thin Blue Line 🆚 Kampo Kaštelo

⏰ 21:20 X Factor 🆚 HU A. Jurjević

⏰ 21:40 Bude Borjan 🆚 Svi u 1…

⏰ 22:00 Iskusni dabrovi 🆚 Thin Blue Line

⏰ 22:20 HU A. Jurjević 🆚 Nean pojma

⏰ 22:40 Grintavi 🆚 3,4 punta

▶️ Srijeda, 22. svibnja:

⏰ 17:40 3,4 punta 🆚 Prijestup

⏰ 18:00 300 🆚 Profesori

⏰ 19:20 A što bi tribali 🆚 Smiljevac UTD

⏰ 19:40 Prijestup 🆚 Grintavi

⏰ 20:00 Staro gvožđe 🆚 300

⏰ 20:20 X Factor 🆚 Mackovi puleni

⏰ 20:40 Brodarica 🆚 3,4 punta

⏰ 21:00 Profesori 🆚 Staro gvožđe

⏰ 21:20 Grintavi 🆚 Brodarica

⏰ 21:40 Mackovi puleni 🆚 Nean pojma

▶️ Četvrtak, 23. svibnja:

🎯 OSMINA FINALA 🎯

⏰ O1 17:00 1A 🆚 3B

⏰ O2 17:20 1B 🆚 3A

⏰ O3 17:40 1C 🆚 3D

⏰ O4 18:00 1D 🆚 3C

⏰ O5 18:20 1E 🆚 2F

⏰ O6 18:40 1F 🆚 2E

⏰ O7 19:00 2A 🆚 2B

⏰ O8 19:20 2C 🆚 2D

🎯 ČETVRTFINALE 🎯

⏰ Č1 19:40 O1 🆚 O3

⏰ Č2 20:00 O2 🆚 O4

⏰ Č3 20:20 O5 🆚 O7

⏰ Č4 20:40 O6 🆚 O8

🎯 POLUFINALE 🎯

⏰ 21:00 Č1 🆚 Č2

⏰ 21:20 Č3 🆚 Č4

⏰ 22:00 Utakmica za 🥉

⏰ 22:20 FINALE 🏆

Foto: ŠC Višnjik/Nenad Opačić