Zadar bolji od Škrljeva. Slijede susreti s MZT -om za ostanak u ABA ligi.

Vrijeme čitanja: 1 min

Dvadeset i prvo kolo HT Premijer lige donijelo je novu pobjedu košarkaša Zadra. U dvorani u Jazinama rezultatom 86:75 bili su bolji od Škrljeva.

Tek što je susret počeo bio je i prekinut. Nekoliko upaljenih baklji i papirića bačenih na parket uzrokovali su prekid. U dvorani se pojavila i interventna policija koja je u velikoj mjeri ispraznila istočnu tribinu.

Utakmica je nastavljena nakon dvadesetak minuta. Zadar je nakon prve dionice imao osam koševa a na poluvremenu vodstvo 50:36.

I nastavak je ponudio dominaciju domaćina koji je na ulasku u zadnji period vodio 71:54. Mirno su Zadrani ogled priveli kraju u svoju korist za slavlje 86:75.

Do dva boda predvodili su ih Domagoj Vuković sa 17 i Mislav Brzoja sa 16 koševa dok su kod Škrljeva najviše 21 postigli Šarac i Uljarević.