Nakon Zvezde i Vrijednosnice uvjerljivo porazile košarkaše Zadra

Vrijeme čitanja: 1 min

Još jedna loša predstava košarkaša Zadra i novi poraz. Nakon teškog stradanja od Zvezde u susretu ABA lige danas su izgubili u susretu 16. kola HT Premijer lige na gostovanju u Osijeku. Bolja od njih bila je momčad Vrijednosnica 88:69.

Nakon prvih deset minuta bilo je 23:23. U šesnaestoj minuti domaćin je po prvi put otišao i na +10 (41:31) dok je na poluvremenu bilo 45:34 za sastav iz Osijeka.

Još jednom uslijedila je loša treća dionica Zadrana što je kao i Zvezda u subotu, ovaj put u nedjelju iskoristila momčad Vrijednosnica koja je uoči posljednjih deset minuta bila u prednosti 73:54.

Već tada se dalo nasluti kako će i završiti susret. Tako je i bilo, mirno su domaćini odradili taj period i stigli do za njih iznimno važne i velike pobjede rezultatom 88:69.

Luka Žorić sa 16 koševa bio je prvi strijelac Zadra koji je sada na omjeru od 12 pobjeda i 4 poraza. U sljedećem kolu Zadar će u Krešinom domu ugostiti momčad Splita.