Potop Zadra na Šubićevcu!

Vrijeme čitanja: 1 min

Nogometaši Zadra doživjeli su i drugi poraz na otvaranju proljetnog dijela Druge HNL. Nakon domaćeg poraza od Hrvatskog dragovoljca Zadrani su danas u dvoboju 15. kola izgubili u gostima kod Šibenika. Konačan rezultat bio je 5:0 za domaćina.

Mrežu gostiju prvi je već u 8. minuti proparao Ampem Prince Obeng. Na 2:0 u 20. minuti povisio je Davor Kukec iz kaznenog udarca, a konaćan rezultat prvog dijela od 3:0 postavio je Marko Bulat u 43. minuti.

Domaćin je i u drugom dijelu pokazao bolju igru koju je okrunio sa još dva pogotka. Prvo je Vice Kendeš u 56. minuti zabio za 4:0, da bi u sudačkoj nadoknadi konačnih 5:0 za “narančaste” postavio Pjeko Lokin.

Zadrani se sada nakon 15. kola sa samo 17 bodova nalaze na 14. mjestu prvenstvene ljestvice. U idućem kolu Zadar će na Stanovima ugostiti Sesvete.