Studenti “potopili” Žutu podmornicu

Vrijeme čitanja: < 1 min

Drugi uzastopni poraz pretrpjeli su igrači Jazina. Nakon poraza u Dubrovniku , kod kuće su im dva boda odnijeli igrači AKK Universitasa svladavši ih 68:79.

Prva četvrtina bez većih rezultatskih odvajanja završava vodstvom gostiju 17:20. U drugoj dionici do sada najveće vodstvo domaćina +6 (31:25) ,pet minuta do poluvremena.

Ipak Splićani do kraja prvog dijela uspijevaju vratiti rezultat u svoju korist te je nakon 20 minuta bilo 32:36. Pet minuta nakon ulaza u treću četvrtinu gosti odlaze na +7 (40:47) ,rezultat na kraju treće 49:56. Nakon dvije minute u zadnjoj četvrtini Žuta podmornica se vraća u egal (58:58) , tri minute do kraja su domaćini na samo -3 (63:66) no onda slijedi serija gostiju od 11-3 i odlaze na neuhvatljivih 66:77. Završni rezultat 68:79.

Najbolji kod Jazina bio je James Preston Bungei sa 20 poena i 14 skokova, slijedi ga Vranješ sa 18 i Gulam sa 15 poena. Kod gostiju je briljirao Ivan Vrgoč sa 37 poena i 13 skokova.

Igrači Jazina su trenutno četvrti na tablici sa omjerom 11 pobjeda i 7 poraza, a iduće kolo igraju u gostima protiv Ribole iz Kaštela.