Odbojkaši Zadra od Prve su se lige oprostili domaćim porazom od Varaždina!

Vrijeme čitanja: < 1 min

Odbojkaši Zadra nisu uspjeli u svom naumu da se od natjecanja u Prvoj HOL oproste pobjedom. Na Višnjiku su u 19. kolu, za njih posljednjem jer su u idućem s kojim ujedno sezona i zvaršava slobodni, ugostili Kitro Varaždin koji ih je olako pobijedio s 3:0 u setovima.

Zadrani jednostavno u nijednom od tri seta nisu imali odgovor na sjajnu igru protivnika koji je dominirao u svim segmentima igre. Pogotovo u bloku koji se smečerima Zadra pojavljivao kao zid.

Kako je ovo ustvari bila jedna revijalna utakmica, obje ekipe još su ranije potvrdile plasman u viši rang, trener Marin Masnić priliku da osjete igru dao je mladim igračima od kojih su poneki sakupljali premijerne prvoligaške minute.

Što se seniora u OK Zadar tiče za njih je večerašnjom utakmicom sezona i službeno završila. Sada je pred čelnim ljudima kluba, kao i strukom, period u kojem će pokušati pronaći najbolja rješenja kako u idućoj sezoni, u društvu velikih dečkiju, ne bi bili tek nijemi promatrači.