04 pro 2021
Pobjeda kadeta KK Zadar protiv Bosca
Košarka

Još jednu pobjedu ostvarili su kadeti Zadra i to na gostovanju protiv KK Bosca s uvjerljivim rezultatom 68:83.

Ovom pobjedom došli su do omjera od 7 pobjeda i 1 poraza. Odlično su otvorili utakmicu Zadrani i nakon 4 minute vodili 2:12. Na kraju prve četvrtine veliko vodstvo 11:27. Već nakon minute u drugoj četvrtini su se gosti odvojili na 20 razlike. Serijom od 12-4 domaćini uspijevaju vratiti utakmicu te je rezultat na poluvremenu glasio 33:41.

Drugo poluvrijeme je počelo neizvjesno te su gosti stajali na dohvatljivoj prednosti ali je onda uslijedila serija od 12-2 i odvajanje na 42-60. Rezultat na kraju treće dionice je bio 52-69.

Nisu se igrači Bosca u posljednjih 10 minuta stigli vratiti u egal pa su se gosti sa dva boda vratili u Zadar.

Najbolji kod Zadra bili su Duje Brala s 22 poena, te Tomislav Mihael Buljan sa 12 poena i 20 skokova.

Iduće kolo Zadrani gostuju u Dubravi ,a nakon toga slijede tri domaće utakmice (KK Split, GKK Šibenik, KA Osijek).