Jurišić osam sekundi prije kraja postigao gol za slavlje protiv Cattara
Naslovna slider

Dvanaesto kolo Triglav A2 regionalne lige ponudilo je na zadarskom bazenu sraz između vaterpolista Zadra 1952 i Cattara iz Kotora.

Slavili su domaćini rezultatom 8:7 u samom finišu utakmice.

Zanimljivih prvih osam minuta gledali smo nakon kojih je rezultat bio 3:3.

I drugoj dionici gledali smo izjednačen dvoboj, obje momčadi dale su po dva pogotka te je rezultat nakon pola odigranog susreta glasio 5:5.

U trećoj četvrtini jedan gol dao je Zadar jedan Cattaro te je uoči zadnjeg perioda na semaforu bilo 6:6.

Golom Lovrića domaćin je poveo dvije minute prije kraja 7:6. Mršić je pogodio za 7:7 šezdeset sekundi do isteka ogleda.

Osam sekundi svjetlilo je još da će se igrati. Marin Jovančević asistirao je a na pravom mjestu za konačnih 8:7 i veliku pobjedu Zadra bio je Roko Jurišić.

Jurišić i Lovrić postigli su 2 gola, po jedan su dodali Lipej, Vrbnjak, Zelić i Jovančević. Marko Slade skupio je osam obrana.

U sljedećem kolu Zadar gostuje kod Valjeva.