Kadeti KK Zadar Jedinstvenu kadetsku ligu otvorili pobjedom u Osijeku!

Jedinstvenu kadetsku ligu igrači Košarkaškog kluba Zadar otvorili su pobjedom. Naši su mladići u susretu 2. kola na gostovanju u Osijeku kod tamošnje Košarkaške akademije Osijek slavili razultatom 80:41.

Susret je praktički riješen već nakon prvih deset minuta kada su igrači trenera Marka Selina poveli s 21:4. Druga i treća četvrtina protekla je u izjednačenoj igri da bi u posljednjoj Zadrani opet malo nagazili protivnika pobijedivši tu dionicu sa 25:6 za konačnih plus 39.

Najefikasniji u redovima Zadra bio je Duje Brala s 24 koša, a vrijedi istaknuti i učinak Tomislava Mihaela Buljana koji je uhvatio čak 12 lopti. U momčadi domaćina istaknuo se Petar Kozić s 19 ubačaja. Svoju drugu utakmicu u ovom natjecanju, koja bi zbog zamjene ujedno bila i dvoboj 1. kola, kadeti KK Zadar igraju u srijedu na Baldekinu protiv ekipe GKK Šibenik.