Krešin Kup: Uvjerljiva pobjeda Cibone protiv Sonik Puntamike

Vrijeme čitanja: 1 min

Košarkaši Sonik Puntamike poraženi su u susretu trećeg kruga Kupa Krešimira Ćosića. Bolja od njih rezultatom 55:95 u dvorani u Jazinama bila je Cibona.

Deset minuta igre bilo je iza nas a Cibona je bila u vodstvu 17:23. Sredinom druge dionice Vukovi su poveli 21:38 dok se na poluvrijeme otišlo rezultatom 30:51 za goste iz Zagreba.

U trećoj četvrtini još su i povećali svoju prednost na 43:75 uoči zadnjih deset minuta.

Ništa značajnije nije se dogodilo ni u zadnjem periodu, Cibona je mirno privela susret kraju u svoju korist ranije spomenutim rezultatom.

Ovom pobjedom Cibona se kao i Zadar plasirala među osam najboljih u Kupu dok realnost Puntamičana i dalje ostaje natjecanje u Prvoj ligi gdje se nakon polusezone nalaze na diobi prvog mjesta zajedno s Jazinama i Dubravom.