Zadar lako do novih bodova protiv Šibenika

Vrijeme čitanja: 1 min

Pobjeda košarkaša Zadra u susretu 11. kola HT Premijer lige. Rezultatom 94:72 u dvorani Krešimira Ćosića bili su bolji od Šibenika.

Šibenik je u petoj minuti vodio 4:6, Zadar je nakon minute predaha uzvratio serijom (9:0) za prednost 13:6 te vodstvo 23:17 po isteku prve dionice.

Po prvi put domaćin je u trinaestoj minuti imao dvocifrenu prednost 31:21 dok se na poluvrijeme otišlo rezultatom 45:37 za momčad s Višnjika.

Već nakon četiri minute u nastavku Zadar je poveo 57:41 a na ulasku u zadnji period bilo je 66:51 za domaćina.

Tih deset minuta bili su tek odrađivanje posla za Zadrane koji su tako upisali osmu pobjedu u ovom natjecanju.

Izvrstan je bio William Magarity s 25 koševa dok je kod Šibenika 15 postigao Pavao Paić.

Već u petak Zadar očekuje novi izazov i to u regionalnoj ABA ligi. Gost Krešinog doma bit će FMP.