29 ožu 2024
Zvezda odradila lakši trening sa Zadrom
Košarka

Deseto kolo regionalne ABA lige donijelo je u Beogradu ogled između Crvene zvezde i Zadra.

Do svog desetog uzastopnog slavlja stigli su domaćini pobijedivši momčad s Višnjika s uvjerljivih 97:70.

Igrala se šesta minuta a Zvezda je vodila 19:10. Pogodio je Little tada dvije trice za dolazak Zadra na 19:16 dok je domaćin po isteku prve dionice imao prednost 22:16.

Povela je Zvezda zatim 26:16 te 29:17. Na poluvremenu je domaći sastav imao vodstvo 45:33.

Prošlo je pola treće četvrtine rezultat je bio 57:44 za momčad iz Beograda. Otišli su potom i na +22 (70:48) što i nije bilo teško protiv anemičnog Zadra.

Deset minuta ostalo je do kraja Zvezda je vodila 79:53. Bilo je to tek odrađivanje posla za domaćine kao i cijeli susret te su upisali nova dva boda zadržavši tako i dalje stopostotan učinak u ovom natjecanju.

Kod Zadra koji sada ima tri pobjede i sedam poraza najviše 16 koševa postigao je Kwame Vaughn.

U sljedećem kolu Zadar će u Krešinom domu ugostiti momčad Igokee.