Vaterpolisti Zadra 1952 porazili Galeba iz Makarske

Vaterpolisti Zadra 1952 na svom bazenu u susretu sedmog kola Triglav A2 regionalne lige ugostili su momčad Galeba iz Makarske.

Do pobjede rezultatom 12:9 stigli su domaćini koji su tako sada na deset osvojenih bodova.

Prvih osam minuta pripalo je Zadranima koji su nakon njih bili u prednosti 3:2. Golove su postigli Vrbnjak, Lovrić i Grozdanić.

S dva pogotka Jovančevića i Grozdanića domaćini su poveli 7:2 dok su na poluvremenu igrači Zadra 1952 imali 7 a Galeb, 5.

Na ulasku u zadnjih osam minuta Zadar je vodio 10:8. Smanjili su gosti na 10:9, pogodio je zatim Jurišić za 11:9 te Jovančević za konačnih 12:9.

Marin Jovančević postigao je najviše 4 gola, 3 je dao Grozdanić a po jedan Zelić, Jurišić, Lovrić, Vrbnjak i Magaš. Na vratima je kapetan Marko Slade skupio 11 obrana.