Juniori KK Zadar bolji od beogradskog Partizana

Vrijeme čitanja: 1 min

U prvom susretu juniorskog turnira ABA lige koji se igra u Jazinama, Zadar se sastao s beogradskim Partizanom. Stigli su domaćini do dragocjene pobjede rezultatom 82:76.

Zanimljivih prvih deset minuta gledali smo nakon kojih je rezultat bio 20:24 za goste. Otišao je Partizan potom na 36:26, vratili su se domaćini te se na odmor otišlo rezultatom 39:40 za momčad iz Beograda.

Tri minute ostale su do isteka treće dionice a Zadar je tricom Brale poveo 57:47. Pogodio je i Planinić također izvan linije 6,75 za 62:48 nešto kasnije. Na ulasku u zadnji period Zadar je vodio 66:51.
Uspjeli su Zadrani sačuvati to vodstvo te su slavili s ranije spomenutim rezultatom.

Izvrstan je bio Jure Planinić s 24 koša i 19 skokova, Vito Barbaroša je dodao 13. Duje Brala dao je 9 koševa isto kao i Dominik Zelanto, Mario Fantina 8 uz 8 asistencija dok je na 8 ubačaja bio i Lovre Višić.

Večeras u 20 sati i 15 minuta Zadar igra protiv Crvene Zvezde.