11 kol 2022
TK Zadar i TK Obrovac nastupili na 7. Kupu Marjan u Splitu
Borilački

U subotu 17. studenog u Splitu je održan Kup Marjana, natjecanje za Mlađe kadete ( 9 do 11 godina) i Kadete (12 do 14 godina). Nastupilo je 195 natjecatelja iz 16 klubova izHrvatske i Hercegovine, uz koje su nastupili i dvoje najmlađihborca iz Taekwondo kluba Zadar sedam iz Taekwondo kluba Obrovac.

Kadetkinja Taekwondo kluba Zadar Paola Tomrecaj u kat -47kg osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je mlađa kadetkinja Antonia Čirjak osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

Kod Taekwondo kluba Obrovac najbolji je bio kadet Luka Jurjević u kat. – 61 kg koji je uz tri pobjede osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju ali i pehar za najboljeg kadeta turnira. Filip Šakić u kat. -+65 kg izgubio je u prvom kolu.                                                                                                                            Kadetkinja Obrovca Nikolina Trošelj u kat. +59 kg je osvojila treće mjesto i brončanu medalju, dok je Teodora Milić u kat -55 kg izgubila u prvom kolu.                                                                                       Kod Mlađih kadetkinja Mihaela Jurjević  u kat – 47 kg koji je uz dvije pobjede osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju, Paula Bašić u kat. -36 kg uz tri pobjede je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju a Eni Melani Modrić u kat – 44 kg je izgubila u prvom kolu.