Valjevo uzelo sva tri boda na Višnjiku

Četvrto kolo Triglav A2 regionalne lige donijelo je na zadarskom bazenu ogled između vaterpolista Zadra 1952 i Valjeva.

Gosti su odlično krenuli u susret te su vrlo brzo poveli 0:2 a nešto kasnije i 1:4. Taj rezultat je i svijetlio na semaforu nakon uvodnih osam minuta.

U drugoj četvrtini obje momčadi postigle su po četiri gola te su na poluvremenu gosti vodili 5:8.

Dva uzastopna pogotka postigli su igrači Valjeva na otvorenju treće dionice za prednost 5:10. Uzvratili su domaćini na isti način za 7:10 uoči zadnjeg djela.

Golom Magaša na otvaranju odlučujućeg perioda Zadar je došao na zaostatak od dva gola (8:10). Imali su Zadrani još dva napada za stići sveg na jedan gol do Valjeva, nisu uspjeli. Kazna je uslijedila, nova dva gola dali su gosti za konačnih 8:12.

Ante Lovrić s 3 gola bio je prvi strijelac Zadra, dva je dao Vrbnjak dok su po jedan gol dali Zelić, Magaš i Lipej.