Remi nogometaša Zadra u gostima kod Solina!

Iako su na prvo gostovanje na jugu zemlje otišli kao favoriti, nogometaši Zadra ipak nisu uspjeli doći do slavlja nad fenjerašem Solinom  u dvoboju 12. kola Druge HNL. Utakmica je završila rezultatom 2:2 iako su igrači trenera Krešimira Sunare još u 88. minuti imali prednost od 2:0.

Po tko zna koji put ove sezone Zadrani su bodove prosuli u posljednjim trenucima utakmice kada su gosti u drugoj minuti sudačke nadoknade pogotkom Pavlinovića došli do, po njih, velikog boda.

Zadarane je u vodstvo u 60. minuti doveo Lepinjica, a isti je igrač bio autor i drugog gostujućeg gola s kojim su poveli 2:0. I kada se polako čekalo da sudac odsvira kraj prvo je u 87. minuti na 2:1 smanjio Grubišić, da bi potom na već opisani način Pavlinović postavio konačan rezultat.

“Sigurno da moramo biti nesretni gubitkom dva boda. Imali smo sve u svojim rukama ali smo se izgleda dobrano opustili. Primili smo dva gola na potpuno isti način preko bokova i čini mi se kako je za nas utakmica završila negdje u 80. minuti. Sada se okrećemo utakmici s Međimurjem nakon čega ćemo napraviti analizu polusezone i vidjeti što nam je raditi dalje”, izjavio je nakon dvoboja trener Sunara.

Zadrani se sada, utakmicu prije kraja jesenskog dijela prvenstva nalaze na osmom mjestu sa 16 bodova. Od polusezone, i svojih navijača, oprostit će se iduću subotu kada na Stanovima dočekuju Međimurje.