Boksači Diabolika trenirali na Paklenici
Željko Kapelari,
prije 8 godina
Vrijeme čitanja: 1 min
Predstavnici Boksačkog kluba Diabolik rad u dvorani zamijenili su na dva dana treniranjem u prirodi.
Pod vodstvom trenera Tomislava Rudića i Saše Brkljače dva su dana proveli na Paklenici gdje su odradili sve što su i zacrtali.
Dečki su se složili da će im ovi radni izleti u prirodi postati konstanta a koliko su dobro odradili pripremni dio moći će pokazati vrlo skoro kada će neki od njih nastupiti na Zagreb Openu.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





