18 tra 2021
Loš Zadar uvjerljivo poražen na gostovanju kod Cibone
Košarka

Četvrto kolo HT Premijer lige donijelo je u Zagrebu sraz između košarkaša Cibone i Zadra. Uvjerljivu pobjedu rezultatom 76:55 ostvarili su igrači Cibone.

Cibona je bolje otvorila utakmicu te je u četvrtoj minuti vodila 13:6 a nešto kasnije i 21:6. Na isteku prve dionice domaćin je vodio 27:11.

Igrala se četrnaesta minuta a bilo je 31:20 za Vukove iz Zagreba. Dvije minute ostale su do isteka prvog poluvremena a Cibona je imala prednost 40:22 a na odmoru je vodila 40:24.

Furiozno je otvorila nastavak Cibona te je povela 50:29 u dvadeset i četvrtoj minuti a na ulasku u zadnji period vodili su 61:38.

Rutinirano su domaćini odradili zadnji dio te su stigli do slavlja ranije spomenutim rezultatom.

Malcom Grant je s 10 koševa bio prvi strijelac Zadra dok je kod Cibone najviše 13 postigao Novačić.