25 tra 2024
Nova pobjeda nogometaša Zadra. S 2:0 poražena je Kustošija.
Naslovna slider

Osmo kolo Druge HNL donijelo je na zadarskim Stanovima ogled između Zadra i zagrebačke Kustošije.

Nakon devedeset minuta igre susret je završio rezultatom 2:0 za igrače Krešimira Sunare.

Prvo poluvrijeme ponudilo je čvrstu igru s jedne i druge strane ali nije bilo pogodaka.

Krenuli su domaćini u nastavku agresivnije i to je dalo ploda pet minuta kasnije. Igrala se pedeset minuta Majić je ubacio s desne strane, Blažević je bio na pravom mjestu za vodstvo Zadra 1:0.

Na 2:0 Zadar je povisio u 77.minuti pogotkom glavom Josipa Majića nakon ubačaja Pranića.

Do kraja ogleda više nije bilo golova iako su domaćini imali nekoliko izglednih prilika.

Čestitke Zadranima na još jednoj odličnoj predstavi pogotovo u drugom poluvremenu. Stigli su tako do četvrte uzastopne domaće pobjede i nastavili niz neporaženosti na šest utakmica zaredom.

S 14 osvojenih bodova Zadar se sada nalazi na izvrsnom četvrtom mjestu.

Sljedeće kolo donosi gostovanje Zadra kod Varaždina. Derbi je to kola, vjerujemo i još jedno dobro izdanje naših momaka i nastavak nizu uspješnih igara.