20 sij 2021
Zadrani remizirali u Lučkom nakon minusa od dva gola u prvom poluvremenu!
Naslovna slider

Nogometaši Zadra ostali su neporaženi i na drugom uzastopnom gostovanju u natjecanju Druge HNL.
U dvoboju 5. kola u gostima kod Lučkog odigrali su neodlučeno 2:2 i to nakon što se na odmor otišlo prednošću domaćina od 2:0. Još jednom se junakom po zadarsku momčad pokazao Antonio Repić koji je pogocima u 54. i 76. minuti donio Zadranima važan bod.
Inače, domaćine je u vodstvo doveo Denis Ceraj u  22. minuti, da bi samo osam minuta kasnije na 2:0 povisio Dejan Polić iz kaznenog udarca. Tom prigodom isključenje i crveni karton zaradio je igrač Zadra Ante Sarić, a do kraja utakmice, u prvoj minuti sudačke nadoknade zbog drugog žutog kartona isključen je i igrač domaće momčadi Filip Vajdovčić.
S obzirom na zaostatak od dva gola u 30. minuti i igranje s igračem manje više od sat vremena, bod na kraju jedne ovakve utakmice za Zadrane je uistinu velik kao kuća.
Momčad Krešimira Sunare iz Lučkog putuje prema Bogdanovcima gdje će u utorak protiv Vukovara odigrati utakmice šesnaestine finala domaćeg Kupa natjecanja. U nastavku Druge HNL Zadar će u subotu na Stanovima u sklopu 6. kolu ugostiti Dugopolje.