Zadrani u premijeri u Drugoj HNL poraženi u Sigetu od Hrvatskog dragovoljca!

Vrijeme čitanja: < 1 min

Nogometaši Zadra poraženi su u svojoj premijeri u drugoligaškom društvu. U utakmici prvog kola Druge HNL u Sigetu je s 3:1 bolji bio Hrvatski dragovoljac.

Dva gola za domaćina i oba s bijele točke postigao je Majstorović u 28. i 70. minuti. Rezultat je na 2:1 lijepim golom u “rašlje” smanjio Župan, a konačan rezultat i prve bodove u ovom natjecanju Sigećanima je u prvoj minuti sudačke nadoknade osigurao Puškarić.
Valja napomenuti i kako su igrači trenera Krešimira Sunare nakon drugog kaznenog udarca do kraja igrali s igračem manje nakon što je zbog prekršaja koji je doveo do jedanaesterca drugi žuti, odnosno crveni karton dobio Sarić.
Iako Zadrani na ŠNC Stjepan Spajić u Sigetu nisu ostavili loš dojam ostat će zabilježeno kako su povratničku sezonu u Drugu HNL otvorili porazom.
U drugom kolu Zadar idućeg vikenda na Stanovima ugošćuje Šibenik.