18 tra 2021
Juniori VK Zadar bolji od POŠK-a u nastavku kvalifikacija Kupa
Naslovna slider

Još jedna pobjeda juniora VK Zadar 1952 u kvalifikacijama Kupa. Rezultatom 14:10 na svom su bazenu bili bolji od splitskog POŠK-a.

Odlično su Zadrani krenuli u susret te su nakon prvih osam minuta vodili 5:2. Na početku druge dionice gosti s dva pogotka dolaze na 5:4. Razbudili su se opet domaćini i poveli 7:4 te su na poluvremenu vodili 8:6.

Golovima Škare i Vrbnjaka Zadar je otišao na10:6 sredinom trećeg djela dok su na ulasku u zadnju četvrtinu imali domaćini vodstvo 12:8.

Preostalih osam minuta nije donijelo ništa značajnije te je domaćin slavio s ranije spomenutim rezultatom.

Mate Čačić postigao je najviše 4 gola, 3 je dao Ivan Vrbnjak, po 2 su ubacili Marin Jovančević i Mateo Škaro a 1 Drago Stanić, Roko Jurišić i Marin Jakupović.

U sljedećem kolu Zadar dočekuje šibenski Solaris.