25 tra 2024
MNK Varoš korak bliže obrani naslova najbolje futsal momčadi u Županiji
Futsal

MNK Varoš blizu je obrane naslova u 1. Sonik ŽMNL. U prvom srazu finala rezultatom 5:3 porazili su MNK Tin.

Odlično je Tin otvorio susret te je u ranoj fazi poveo 1:0 golom Roka Burčula. Varoš se budi i najprije Krajačić pa zatim i Jurlina pogađaju vratnicu ali osam minuta prije isteka prvog djela i dalje je u prednosti bio Tin.

Netom kasnije Tin je otišao i na 2:0, sredinom trinaeste minute i to golom Mate Čuline. Smanjila je Varoš preko Ivana Čurjurića tri minute poslije a svega nekoliko sekundi iza toga autogolom Gospića rezultat je bio 2:2.

Napad iza toga Varoš prelazi u vodstvo 3:2 pogotkom Mate Bugarije. Na 4:2 povisio je minutu i pol prije isteka prvog djela svojim drugim golom Čurjurić. Taj rezultat svijetlio je na semaforu nakon prvog poluvremena.

Do trideset i četvrte minute nije bilo golova, zatim je Čurjurić po tko zna koji put ispremiješao obranu Tina, dodao za Bugariju koji je pogodio za 5:2. Na konačnih 5:3 smanjio je Katalinić.

Čestitke jednima i drugima, svi koji su došli u Mocire mogli su uživati u spektaklu zadarskih majstora futsala.

Druga utakmica na rasporedu je sutra na istom mjestu s početkom u 20 i 30.