27 lip 2022
AŠK Zadar: 27 odličja na 1. kolu Dalmatinske lige
Naslovna slider

AŠK Zadar: 27 odličja na 1. kolu Dalmatinske lige

U Splitu je održano 1. kolo Dalmatinske lige. Nastupilo je 52 predstavnika Ašk-a Zadar koji su osvojili 27 medalja.

Na 60m za LIMAČE (2007/2008 godište) 1.mjesto osvojio je Marino Hrboka (9,44), 2.mjesto Lukas Milanja (9,53), 5.mjesto Jakov Pijaca (9,84) ,18.mjesto Lucijan Tičinović Jerbić (12,22)

Na 60m za LIMAČE (2011 i mlađi) 7.mjesto osvojio je Marino Dellavia (12,32) osobni rekord.

U utrci na 200m za LIMAČE (2007/2008godište) 2.mjesto osvojio je Emilio Pucar s rezultatom (33,18) osobni rekord.

U bacanju vortexa za LIMAČE (2007/2008godište) 5.mjesto osvojio je Marino Hrbokas osobnim rekordom (35,32), 7.mjesto Emilio Pucar (33,76).

U štafeti 4×60 za LIMAČE (2007/2008) 2.mjesto osvojila je štafeta Zadra u sastavu ( J.Pijaca, E.Pucar, L.Milanja, M.Hrboka) s rezultatom ( 38,69)

U utrci na 60m za LIMAČICE (2007/2008 godište)1.mjesto osvojila je Katarina Madžar (9,40), 4.mjesto Iva Grbić (9,46), 11.mjesto Leona Meter (10,30),
13mjesto Dora Krpeta (10,34) 15.mjesto Stela Pavlović (10,40),19.mjesto Tereza Dundov (10,53), 24.mjesto Nika Kulaš (10,83), 27.mjesto Hana Šarić (10,86), 29.mjesto Ema Vujasin (10,92), 30.mjesto Jeannine Matija Coldeboeuf (10,96), 32.mjesto Lana Tabar (10,99), 35.mjesto Nika Sović (11,18), 38.mjesto Kate Nekić (11,31)

U utrci na 60m za LIMAČICE( 2009/2010godište) 2.mjesto osvojila je Ema Matešan (10,29),9.mjesto Karla Žilić (10,79) ,13.mjesto Antonija Matošević (10.98) 16.mjesto Helena Rokov (11,19) 23.mjesto Luca Zelić (11,42),24.mjesto Violeta Livaja (11,42) 26.mjesto Petra Madžar (11,62),29.mjesto Ana Golem (12,14)
33.mjesto  Franka Orlović (12,90)

U utrci na 200m za LIMAČICE (2007/2008godište) 2.mjesto osvojila je Mare Mijolović (34,12)

U bacanju vortexa za LIMAČICE (2007/2008 godište) 2.mjesto osvojila je Iva Grbić s osobnim rekordom (33,00)

U štafeti 4x60m za LIMAČICE (2007/2008)1.mjesto osvojila je štafeta Zadar1 u sastavu (I.Grbić, L.Meter, M.Miolović, K.Madžar) s rezultatom (37,73)
6.mjesto osvojila je štafeta Zadar2 u sastavu (H.Rokov, D. Krpeta, A.Matošević, K.Žilić) s rezultatom (43,31)

U skoku u vis za ML. KADETE 1.mjesto osvojio je Domagoj Brodar sa preskočenih 145cm

U bacanju vortexa za ML.KADETE 1.mjesto osvojio je također Domagoj Brodar s osobnim rekordom ( 48,96)

Na 60m za ML.KADETKINJE 4.mjesto osvojila je Sara Karliber (8,70),5.mjesto Ana Smokrović (9,04),8.mjesto Monika Mičić (9,49),19.mjesto Sara Zubčić Ražov (10,47),21.mjesto Mia Erstić (10,67),22.mjesto Miriam Salopek (10,77)

U skoku u vis za ML. KADETKINJE 2.mjesto osvojila je Ana Smokrović sa preskočenih 140cm

U utrci na 100m za KADETE Van konkurencije trčao je Dominik Srzentić te istrčao ( 13,31)

U utrci na 100m za KADETKINJE 5.mjesto osvojila je Laura Mičić (14,82),6.mjesto Željka Iličić (15,26), 7.mjesto Ena Joja (15,41),8.mjesto Ivana Titulić (15,56)
9.mjesto Stošija Tomaš (15,79)

U utrci na 600m za KADETKINJE 6.mjesto osvojila je Tina Marasović (2:09,36)

U bacanju koplja za KADETKINJE(500gr) 1.mjesto osvojila je Veronika Šokota sa osobnim rekordom(37,66)

U skoku u vis za JUNIORE 1.mjesto osvojio je ml. junior Lovre Čulina sa preskočenih (175cm)

U utrci na 200m za JUNIORKE 3.mjesto osvojila je Antonija Dušević s rezultatom (27,50)

U skoku u dalj za SENIORKE 1.mjesto osvojila je Tea Smokrović (5,24),2.mjesto Anđela Zelić (4,88), 3.mjesto Paula Sorić (4,88) 4.mjesto Ana ćurković (4,75)

U utrci na 60m za SENIORKE 1.mjesto osvojila je Tea Smokrović (8,55), 2.mjesto Paula Sorić( 8,57),5.mjesto Anđela Zelić ( 8,82), 7.mjesto Ana Ćurković (8,90)
8.mjesto Matija Katičin (9,59)

U utrci na 60m  za SENIORE 1.mjesto Ivan Mišković ( 7,48) Van konkurencije trčao je mlađi junior Lovre Čulina ( 7,98)