24 tra 2024
Zadar se lako obračunao s Jazine Arbanasima
Košarka

Osamnaesto kolo HT Premijer lige donijelo je novu pobjedu košarkaša Zadra. U srazu gradskih rivala rezultatom 116:94 nadigrali su momčad Jazine Arbanasi.

Već nakon prvih deset minuta Zadar je imao prednost od deset koševa. Rezultat je bio 30:20.

Igrala se sedamnaesta minuta Jazine su stigle na svega četiri koša zaostatka serijom 12:0 ( 46:42). Na poluvremenu je Zadar vodio 58:47.

Ozbiljan Zadar vidjeli smo u trećoj dionici te je domaćin uoči zadnjih deset minuta vodio 90:66.

Ništa posebno nije se dogodilo u preostalom periodu, Zadar je slavio s ranije spomenutim rezultatom.

Do dva boda predvodio ih je Steven Gray s 29 koševa dok je kod Jazina najviše 22 ubacio Goran Fodor.

Zadar već u nedjelju očekuje zadnje kolo ABA lige i gostovanje kod Olimpije dok igrači Jazina kreću s pripremama za jako važan ogled s Alkarom u nastavku HT Premijer lige.