28 ruj 2022
Od srijede svi za Antonija i Petru igramo na Banini
Futsal

Od srijede svi za Antonija i Petru igramo na Banini

Izvučeni su parovi za 1. Memorijalno humanitarni malonogometni turnir Antonio Jurjević koji počinje ove srijede na obnovljenim terenima na Banini.

Čak 76 momčadi prijavilo se za ovaj turnir, 64 ih je odmah u prvom kolu dok će ostale morati odigrati pretkolo. Sav prilog od turnira ide za izgradnju nadgrobnog spomenika prerano preminulom Antoniju Jurjeviću i za liječenje 11-godišnje Zadranke Petre Zrilić.

 

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA :

SRIJEDA 16.08.2017.

TEREN „A“

19 : 30 h GENERACIJA 90 – POSEDARJE
20 : 15 h KUALJSKA MLADOST I POJONSKO SRCE – MNK POLJICA BRIG
21 : 00 h MNK PRIMORAC LJUBAČ – MNK IDASSA NADIN
21 : 45 h MNK PLOČA TIPSTER – MNK MLADOST PETRČANE

TEREN „B“

19 : 30 h NULA-NULA – MNK CRVENE KUĆE
20 : 15 h MNK BRIŠEVO – DIŠPET I KULT
21 : 00 h MNK VAROŠ – BRUSCHETTA
21 : 45 h MNK VRSI – RESTORAN KOD STIPE

ČETVRTAK 17.08.2017.

TEREN „A“

19 : 30 h HAJDUK PRIDRAGA – MNK BULEVAR 2
20 : 15 h MNK VOŠTARNICA – MNK KRNEZA
21 : 00 h KUKLJICA – KUALJSKA MLADOST I POJONSKO SRCE / MNK POLJICA BRIG
21 : 45 h HOTEL DONAT – VAGABUNDO

TEREN „B“

19 : 30 h VAKANZA – KONTROL BIRO
20 : 15 h MNK SUKOŠAN – MNK RELJA
21 : 00 h MNK BULEVAR 1 – MNK BRODARICA
21 : 45 h NULA-NULA / MNK CRVENE KUĆE – MNK KAMPO KAŠTELO

PETAK 18.08.2017.

TEREN „A“

19 : 30 h MNK MURVICA – ŠPADA
20 : 15 h MNK VIŠNJIK – GORICA
21 : 00 h KONOBA KAMEN – GENERACIJA 90 / POSEDARJE
21 : 45 h BANJ – FUNIMATION

TEREN „B“

19 : 30 h NK NOŠK – MALI CAFFE
20 : 15 h MNK STANOVI – MNK BRIŠEVO / DIŠPET I KULT
21 : 00 h MNK GAUNI – DALMATINAC CRNO
21 : 45 h MNK BILI BRIG – BISTRO KOLODVOR

SUBOTA 19.08.2017

TEREN „A“

19 : 30 h MNK PLOČA TIPSTER / MNK MLADOST PETRČANE – CB LUNA PREKO
20 : 15 h EKIPA GIACOMO – MNK SAMBA POLIČNIK
21 : 00 h HAJDUK PRIDRAGA / MNK BULEVAR 2 – DEBELJAK VETERANI
21 : 45 h ZADRANKA – MNK YOUNG BOYS

TEREN „B“

19 : 30 h MNK VAROŠ / BRUSCHETTA – MNK TIN
20 : 15 h ARIATIC PROPELERI – MNK PLOVANIJA
21 : 00 h PAMTIM SAMO SRETNE DANE – MNK VRSI / RESTORAN KOD STIPE
21 : 45 h TORTUGA BAR ZADAR – MNK DASIADO

NEDJELJA 20.08.2017.

TEREN „A“

19 : 30 h MLADEŽ OPĆINE POLIČNIK – MNK PUNTAMIKA
20 : 15 h MNK PRIMORAC LJUBAČ / MNK IDASSA NADIN – EKIPA S.M.A.K.
21 : 00 h DŠR BRODARICA – MNK POLJICA
21 : 45 h FORTUNA DRAGE – MNK VOŠTARNICA / MNK KRNEZA

TEREN „B“

19 : 30 h NOVI BOKANJAC I SV.PETAR I PAVAO – MNK SMILJEVAC
20 : 15 h VAKANZA / KONTROL BIRO – MNK SVETI ANTE
21 : 00 h MNK DEPORTIVO LA MURVICA – MNK SINJORETOVO
21 : 45 h MNK KRUŠEVO – MNK SUKOŠAN / MNK RELJA

PONEDJELJAK 21.08.2017.

TEREN „A“

19 : 30 h BORIK – MNK 8 MLADI
20 : 15 h EKIPA BULEVAR – MNK USTANIK

TEREN „B“

19 : 30 h JURJEVIĆI KRUŠEVO – MNK LJEVICA ZADAR
20 : 15 h MNK SUHOVARE – MNK RAŠTANE KANELA