16 ožu 2025
Vladović: Nadam se da će navijači ispuniti Draženov dom u četvrtak!
Košarka

Vladović: Nadam se da će navijači ispuniti Draženov dom u četvrtak!

Košarkaši Zadra i Cibone svoju će treću utakmicu četvrtfinala doigravanja Prvenstva Hrvatske odigrati u četvrtak u Zagrebu s početkom u 20 sati, objavljeno je na službenim stranicama Hrvatskog košarkaškog saveza. Nedjeljni ispit Zadrani su položili s odličnim. Kapetan Zadra Jakov Vladović i danas je pod dojmom sjajne utakmice na Višnjiku:

„Znali smo da će biti ovako teško jer Cibona je stvarno jedna odlična ekipa sa jako dobrim igračima koji su igrali na viskom nivou. Prvo poluvrijeme nismo bili šuterski raspoloženi i teško smo igrali u napadu, ali dobra obrana i borbenost su nas održali u utakmici. Kad smo se u drugom dijelu malo povezali i uz to nastavili sa sjajnom obranom, otišli smo na preko deset razlike i priveli mirno utakmicu kraju“.

Taktičke izmjene u vidu obrane nad Scottom Reynoldsom kojeg je Ivan Ramljak limitirao na samo dva koša dale su ploda.

„Jesu. Ramljak je odradio odličan posao na Reynoldsu, zaustavio ga je u potpunosti. Mislim da ne treba previše naglašavati koliko Ciboni znači taj igrač. Ali moram pohvaliti i ostatak momčadi. Svi su odigrali sjajnu utakmicu i kao plod toga došla je i pobjeda. Mislim da je ovo pokazatelj kako bi trebali izgledati u četvrtak u Zagrebu“.

Što očekivati od Zadra u majstorici?

„Svim navijačima poručujem da ćemo se boriti do kraja. To je sigurno. Ako i u tu utakmicu uđemo kao u ovu prošlu, s ovakvim pozitivnim nabojem i ovako koncentrirano onda imamo velike šanse. Nadam se da će nas i u četvrtak u Draženovom domu bodriti naši navijači. Njihova podrška nam stvarno puno znači“, zaključio je Vladović.

 

foto:KK Zadar/Zvonko Kucelin