Seniori Vaterpolo kluba Zadar pripremaju se za srijedu i prvu od dvije utakmice sa šibenskim Solarisom. Pjenit će se opet zadarski bazen, svi ste pozvani. Ulog je velik, ukoliko Zadar prođe Solaris na Višnjiik dolazi dubrovački Jug.
Riječ je o susretima doigravanja državnog prvenstva. Bolji iz ta dva dvoboja plasirat će se među osam najboljih u prvenstvu i osigurat će sebi dva sraza s ponajboljom europskom momčadi, dubrovačkim Jugom.
Trener VK Zadar 1952, Goran Jovančević.
„To bi bio vrhunac uspješne sezone za našu mladu momčad. Kamo sreće da dođe do tih susreta s Jugašima. To bi bila prava fešta vaterpola i našim momcima lijepa prilika da vide gdje su u odnosu na najbolje. Sve nam je to jedan dodatan motiv da pokušamo u dvije utakmice biti bolji od Solarisa. Neće biti lako ali dat ćemo sve od sebe“.
Prvi sraz sa Solarisom igra se u Crnici ove srijede u 19 i 45 dok je uzvrat na Višnjiku u subotu.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
MIKELI TRADE Od brukve i čekića do pravog zadarskog brenda!
Nema tko u Zadru, a i mnogo šire ne zna za Mikeli trade! Već više od 30 godina Mikeli stvara…





